Sitemizdeki hatalar giderilmektedir. Şu anda sorunsuzca sepet oluşturabilirsiniz. Bir yandan geliştirmeler de sürmektedir. Yine de sorun yaşarsanız sipariş için 05077011790 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Core Primal > Siyah Şampuan Setleri > Erkek Yağlı Saçlar İçin Saç Bakım Seti

Erkek Yağlı Saçlar İçin Saç Bakım Seti

  • Açıklama
  • Performans

Core Primal Şampuan

 

Core Primal Şampuan, Dünyada ve Türkiye"de ilk ve tek su katkısız (su ile seyreltilmeyen) şampuandır. Core Primal Şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki bitkisel polifenol özütü sayesinde,düzenli ve sürekli kullanımda saç dökülmesi probleminin çözümüne yardımcı olur.Saç tellerinin kalınlaşmasına , güçlenmesine saçın hacim kazanmasına yardımcıdır ve saça parlaklık verir. • Ph değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji,tahriş ve irritasyona neden olmaz.Kepeğe karşıdır. Renklendirici içermez.

 

Core Primal Serum ( Polifenol Özütü )

 

 Core Primal serum saçı besleyerek güçlenmesini sağlar. İçeriğindeki polifenollerin kollajen sentezi ve deri, hüçre onarma etkisi nedeni ile hem foliküllerin canlanmasına hemde saç diplerindeki sivilce, sebum(kepek) ve bezelerin önlenmesine yardımcı olur. Saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olur. Rahatsızlık vermeyen yumuşak bir dokuya sahiptir. pH değeri saş derisine uyumlu olup renklendirici içermez.

 

Core Primal Solüsyon ( polifenol Özütü )

 

 Core Primal solüsyon saçı besleyerek güçlenmesini sağlar.

Melanin hücrelerini düzenleyerek saçın orjinal rengini muhafaza eder. Erken beyazlamayı önler saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olur. Rahatsızlık vermeyen yumuşak bir dokuya sahiptir. pH değeri saç derisine uyumlu olup renklendirici içermez.

Kullanım Şekli

 

Öncelikle Core Primal Serum saç yıkanmadan önce saç derisine uygulanır. Dairesel hareketler ile yaklaşık bir dakika saç derisine yedirilir ve 15 - 20 dk. sonra durulanır. Daha sonra Core Primal Şampuan ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulanır ve durulanması sağlanır. En son Core Primal Solüsyon temiz saç derisine uygulanır. Dairesel hareketler ile yaklaşık bir dakika boyunca saç derisine yedirilir. Durulama gerektirmez.Solüsyonun saç derisinde kalması sağlanır. Bu işlemlerin normal saçlar için iki günde bir uygulanması önerilir.

Ürün: Erkek Yağlı Saçlar İçin Saç Bakım Seti
KDV DAHİL Fiyat: 40 TL 90 TL
Adet   

Ürün Sepete Başarıyla Eklendi

×

Erkek Yağlı Saçlar İçin Saç Bakım Seti
Adet:

TL

Alışverişe Devam Sepeti Gör Sipariş Ver

Ürün sepete eklenirken bir sorunla karşılaşıldı.
Lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyin.