Sitemizdeki hatalar giderilmektedir. Şu anda sorunsuzca sepet oluşturabilirsiniz. Bir yandan geliştirmeler de sürmektedir. Yine de sorun yaşarsanız sipariş için 05077011790 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Modasso.com Alışveriş'te yeni bir dönem başlatırken bunun yanında büyük yeniliklerle kendini hissettiriyor! Tüm ihtiyaç kategorilerinde en kaliteli ürünleri sizin için bulan Modasso, bu ürünleri piyasa fiyatlarının bile çoook altına kataloglayarak müşterilerine mükemmel ayrıcalıklar sunuyor. Tüm Türkiye'ye ne ürün alırsanız alın ücretsiz kargolamayı taahhüt ediyor.

Tüm alışverişleriniz için bir çok ödeme yöntemimiz mevcuttur. Siparişlerinizi verirken Kredi Kartı ile direk ödeme, Mailorder ile ödeme, Paypal ile ödeme, Havale ile ödeme ve Kapıda Ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme seçeneğini seçtiğinizde Sürat Kargo'nun eşsiz deneyimiyle ürünleriniz çok kısa bir süre içinde ve güvenli bir şekilde kapınıza gelir. Siz evinizde otururken dolayısa alışveriş yapmanın keyfini yaşayın. Siz mağazaya gitmeyin mağaza kapınıza gelsin!

Kapıda Nasıl Ödemeliyim?


Sürat Kargo kapıda ödeme için hem nakit ödemeyi hem de kredi kartı ile ödemeyi kabul etmektedir. Kapınıza gelen pos cihazıyla kartınızın şifresini girerek güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme seçeneğini seçtiğinizde sepetinize artı bir masraf eklenmez! Hem kargo ücretini hem de kapıda ödeme farkını Modasso.com üstlenmektedir. Ücretsiz Kargo

Teklifimizin sizi heyecanlandırdığına eminiz. O zaman hemen ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN!