Sitemizdeki hatalar giderilmektedir. Şu anda sorunsuzca sepet oluşturabilirsiniz. Bir yandan geliştirmeler de sürmektedir. Yine de sorun yaşarsanız sipariş için 05077011790 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
ProDerm > Keratinler > ProDerm + Plus Keratin Shocking System

ProDerm + Plus Keratin Shocking System

  • Açıklama

Keratin sadece bazı ökaryotik ( çekirdek ) hücreler de bulunan lifli, yapısal bir protein ailesinin genel adıdır.

Keratin filamentleri yapısal olarak çok sağlamdırlar ve su da çözünmezler. Keratin saç, tırnak, boynuz, kıl gibi üst deri ürünü olan yapıları oluşturan bir çeşit protein olduğundan, herhangi bir gıda da bulunmaz. ..

Saçlarınız ise birbirine sülfür köprüleri ile bağlanmış keratin moleküllerinden başka birşey değildir.. tek bir saç teli bu hücrelerin yığılmasından meydana gelir. yani saçlarınız esnektir bunun da nedeni keratini meydana getiren hidrojen bağlantısıdır. .. esnek hidrojen bağlarının sağladığı bu özellik nedeniyle saçlar hareket eder ve kolay kolay kopmaz ! . ...

saç renginin açılması çoğunlukla saça rengini veren bileşiklerin bozulmasıyla gerçekleşir.. bu genellikle moleküllerin oksitlenmesini sağlayan hidrojen peroksitiği seyreltilmiş çözeltiler sayesinde mümkün olur.. saçın böyle bir açılma sonrasında daha kırılgan olmasının ve esnekliğini yitirmesinin nedeni budur.

PRODERM PLUS KERATİN SHOCKİNG SYSTEM keratin moleküllerinde ki hidrojen iyonlarını çıkararak bunların elektrik yük dağılımlarını değiştirir. .. bunun sonucunda keratin molekülleri ve mikrofibil tutamları daha sıkı yapışırlar ve ışığı daha iyi yansıtma özelliği kazanırlar.. ürünü uygulattıktan sonra saçın daha fazla parlamasının sağlıklı görünmesinin nedeni moleküllerinde meydana gelen bu küçük değişikliktir.

Ürün: ProDerm + Plus Keratin Shocking System
KDV DAHİL Fiyat: 99 TL 270 TL
Adet   

Ürün Sepete Başarıyla Eklendi

×

ProDerm + Plus Keratin Shocking System
Adet:

TL

Alışverişe Devam Sepeti Gör Sipariş Ver

Ürün sepete eklenirken bir sorunla karşılaşıldı.
Lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyin.